Klub P23 (Katowice)

Klub P23 (Katowice)

P23 to scena muzyczna Fabryki Porcelany w Katowicach. Jest to postindustrialna przestrzeń z ceglanymi ścianami, stalowymi dźwigarami i wysokimi sufitami. P23 to jedno z najważniejszych miejsc do słuchania muzyki na żywo w mieście, oferujące koncerty z różnych gatunków, w tym rocka i techno. W ostatnich latach w P23 występowały słynne nazwiska w muzyce techno i elektronicznej. 

P23 zmodernizowało ostatnio swój system nagłośnieniowy, wprowadzając kompleksowe systemy nagłośnieniowe KV2 (pierwsze systemy KV2, które trafiły do klubów w Polsce!) typu front-to-back oparte na pełnozakresowym systemie szerokopasmowym SL412 i parze subwooferów SL2.15 i dwóch ultra-niskotonowych subwooferach VHD2.21 na stronę. Systemy zostały zaprojektowane i zainstalowane przez Wise Clubs, wiodącą firmę zajmującą się doradztwem i integracją systemów AV z siedzibą w Krakowie, a dostarczone przez polskiego dystrybutora KV2, firmę Arcade Audio

Na scenie znajdują się dwa głośniki EX12 wraz z dwoma subwooferami EX1.8, tworząc system monitorowy, który może być również wykorzystywany jako samodzielny system nagłośnieniowy do obsługi oddzielnych wydarzeń. Cztery ESD12 i dwa ESD15 pełnią rolę frontfillów i opóźniaczy balkonowych.

Klub zapowiada mocne wejście w rok 2023 – na jego scenie pojawi się zespół ILLUSION (10 luty 2023) z finałem swojej trasy na 30-lecie zespołu, KSU celebrujący swoje 45-lecie (4 marca 2023) czy Zdechły Osa z programem “Breslau Hardcore Tour 2023” (24 marca) oraz wiele innych niespodzianek.

Klub P23 Katowice 

ul.Porcelanowa 23, 40-246 Katowice

https://fabryka-porcelany.pl/

e-mail: [email protected]

tel: 690 525 522

media społecznościowe: 

https://www.facebook.com/scenap23/,
https://www.facebook.com/FabrykaPorcelany, https://www.instagram.com/fabryka_porcelany/,
http://linkedin.com/company/fabryka-porcelany


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *