Piano Bar (Warszawa)

Piano Bar (Warszawa)

Piano Bar to unikalne miejsce zlokalizowane w jednym z najstarszych budynków w zrewitalizowanej Fabryce Norblina, którego historia sięga końca XVIII wieku i ma związek z Franciszkiem Ryxem, słynnym kamerdynerą ostatniego króla Polski. Klub mieści się w wyodrębnionym, zabytkowym budynku. 

The Piano Bar Warsaw zapewnia zabawę i taniec do białego rana przy muzyce na żywo oraz pełen prz relaks przy niepowtarzalnych dźwiękach płynących z konsolety. To wyjątkowe miejsce w stolicy, gdzie zabawa przy fortepianie trwa do rana.

Znajdująca się w centrum Warszawy Fabryka Norblina, będąca złożonym kompleksem o wielofunkcyjnym charakterze przestrzeni potrzebowała odpowiedniego systemu nagłośnienia, który wdrożony został podczas rewitalizacji przestrzeni. Realizacji projektu systemu oraz instalacją urządzeń nagłośnieniowych podjęła się firma Audiotech Commercial. Było to spore wyzwanie, w całym kompleksie zainstalowano rozbudowaną sieć dystrybucji dźwięku bazująca na protokole Dante oraz jeden z największych w Polsce systemów Bose Professional.

Poza drinkami oraz pysznym jedzeniem, klub oferuje znakomite koncerty na żywo oraz eventy.

The Piano Bar Warsaw

ul. Żelazna 51/53, 00-841 Warszawa

https://www.pianobar.com.pl/

e-mail: [email protected]

tel. 533 444 888

media społecznościowe: 

https://www.facebook.com/pianobarwarsaw,
https://www.instagram.com/pianobar_warsaw/


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *